Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
2 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
3 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
4 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
5 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
6 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
7 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
8 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
9 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
10 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
11 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
12 Amina Tayebi Gulex import38,8452019-10-15
13 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
14 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
15 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
16 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
17 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
18 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
19 Jasmine Hildebrand Lantmännen Aspen39,2302019-10-08
20 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
21 Jessica Feder Devvox39,3632019-10-05
22 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
23 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
24 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
25 Anna Zielinska Jotun39,5952019-10-30
26 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
27 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
28 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
29 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
30 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
31 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
32 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
33 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
34 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
35 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
36 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
37 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
38 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
39 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
40 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
41 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
42 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
43 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
44 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
45 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
46 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
47 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
48 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
49 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
50 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
51 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
52 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
53 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
54 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
55 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
56 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
57 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
58 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
59 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
60 Hanna Madås Jerker40,4992019-10-17
61 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
62 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,5102019-09-21
63 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
64 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
65 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
66 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
67 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
68 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
69 Anna Sandelin Regionalt cancercentrum40,5972019-10-16
70 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
71 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
72 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
73 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
74 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
75 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
76 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
77 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
78 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
79 Linn Kadfors Jollyroom40,6622019-09-28
80 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
81 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
82 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
83 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
84 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
85 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
86 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
87 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
88 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
89 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
90 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
91 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
92 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
93 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
94 Johanna Schulz Kawasaki40,8152019-10-05
95 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
96 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
97 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
98 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
99 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
100 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
101 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
102 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
103 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
104 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
105 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
106 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
107 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
108 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
109 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
110 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
111 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
112 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
113 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
114 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
115 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
116 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
117 Ella Vennerfors Särö41,1202019-11-02
118 Sandra Karlsson Bulycke RF41,1312019-10-26
119 Christine Isebäck Johans Mc41,1372019-10-05
120 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
121 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
122 Annelie Larsson Bulycke RF41,2032019-10-26
123 Carina Johansson SKANSKA41,2052019-10-25
124 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
125 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
126 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
127 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
128 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
129 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
130 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
131 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
132 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
133 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
134 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
135 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
136 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
137 Diora Daher Tennis41,4222019-10-18
138 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
139 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
140 Emma Johansson Regionalt cancercentrum41,4512019-10-16
141 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
142 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
143 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
144 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
145 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
146 Johanna Blomberg Fastighetsbyrån Gbg Nord41,4722019-10-24
147 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
148 Johanna Rönnbom Eliasson SABB41,4902019-09-22
149 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
150 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
151 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
152 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
153 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
154 Maria Stobbe BNP Paribas Cardif41,5292019-11-06
155 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
156 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
157 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
158 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
159 Sanna Carlström Best Transport JKPG41,5602019-09-21
160 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
161 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
162 Josephine Roman JollyRoom41,5812019-09-28
163 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
164 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
165 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
166 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
167 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
168 Jennifer Norrhamn JollyRoom41,6062019-09-28
169 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
170 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
171 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
172 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
173 Ida Redig Strange Duck41,6462019-09-22
174 Ana Spessoto Segula Technologies41,6482019-10-31
175 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
176 Moa Lennström Sportshopen41,6592019-11-02
177 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
178 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
179 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
180 Pernilla Krantz Pinori Hemtex41,6782019-10-17
181 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
182 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
183 Nelly Andersson Caretaker41,7122019-09-13
184 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
185 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
186 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
187 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
188 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
189 Linnea Werner Särö SLTK41,7822019-10-13
190 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
191 Annette Larsson Bulycke RF41,7952019-10-26
192 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
193 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
194 Jessika Tiderman Skill More41,8062019-09-21
195 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
196 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
197 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
198 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
199 Jennifer Tiderman Skill More41,8432019-09-21
200 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
201 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
202 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
203 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
204 Anna Bredberg Hemtex41,8762019-10-17
205 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
206 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
207 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
208 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
209 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
210 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
211 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
212 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
213 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
214 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
215 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
216 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
217 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
218 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
219 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
220 Tor Karlberg Bosch42,7292019-10-30

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17